iPhone 6′ nın Pil Kapasitesi Nasıl Olacak ?

iPhone 6′ nın Pil Kapasitesi Nasıl Olacak ?

Apple’ ın herkes tarafından merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmekte. Son gelen bilgi ise iPhone 6′ nın iki farklı ekran boyutuna sahip modellerindeki batarya kapasitelerinin nasıl olacağına yönelik.

iphone-6-batarya

Sonbahar aylarının yaklaşmasıyla beraber merakla beklenen Apple’ ın yeni nesil cihazı iPhone 6 şüphesiz ki bu yılın en çok konuşulan modeli olacak. 4.7 inç ve 5.5 inç lik ekranlara sahip olacak iPhone’ un iki yeni modeline yönelik son gelen iddialara göre pil kapasitelerinin nasıl olacağı yönünde. Çin kaynaklı sızıntı haber doğrultusunda pil kapasiteleri 4.7 inç ekrana sahip olacak iPhone 6 modelinde 1800 mAh veya 1900 mAh pil kapasitesinin olması tahmin edilirken, 5.5 inçlik ekranına sahip olacak iPhone 6 modelinde ise 2500 mAh pil kapasitesinin yer alacağı belirtiliyor.

Apple’ ın gelecek olan iPhone 6 modelindeki pil kapasitelerine göre, LG G3 ve Samsung Galaxy Note 3 akıllı telefon modellerinde yer alan yüksek batarya değerlerinden bahsedecek olursak, hemen hemen aynı ekran kapasitelerine sahip olan LG G3 akıllı telefon modelinde 3000 mAh ile Samsung Galaxy Note 3 modelinde 3200 mAh bir bataryaya sahip.

Apple tarafından beklenen iPhone 6 modellerindeki batarya kapasiteleri bakalım kullanıcıları memnun edecek mi?

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.