iPhone 6 Sızıntılarından Oluşan Detaylı Infografik

Merakla beklenen Apple’ ın yeni amiral gemisi olan iPhone 6 hakkında zaman yaklaştıkça neredeyse her gün birbiri ile çelişen sızıntı haberlerin ortaya atılmasıyla kullanıcıların kafasının karıştığını söyleyebiliriz. Gerçeklik payının yüzdelik dilimlerle gösterildiği iPhone 6′ nın detaylı bilgilendirmelerden oluşan grafik özeti hazırlandı.

iphone-6-Infografik

iPhone 6 hakkında merak konusu olan özellikler arasında nasıl bir kasa yapısına sahip olacağı, nasıl bir pil kapasitesiyle geleceği, safir ekran özelliğine sahip olacak mı? ve daha fazla soru cevaplanmak üzere bekliyor.

Son olarak hazırlanan sızıntı haberlerden oluşan iPhone 6 özellikleri çeşitli uzmanların tahminlerine bakılarak, Infografik’ te gerçek olabilme ihtimali yüzdelik dilimlerle cihazın özelliklerinin yanına konumlandırılmış 16 farklı iddia bulunmakta, bunlardan 7 tanesinin de % 50′ nin altında olduğu görülmektedir.

iPhone 6 için derlenen Infografik yapısını aşağıda inceleyebilirsiniz.

iphone-6-Infografik-detayi

 

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.