iPhone 6′ ya İlk Sahip Olan Kişi Telefonu Yere Düşürdü

iPhone 6′ ya İlk Sahip Olan Kişi Telefonu Yere Düşürdü

Herkes tarafından satışa sunulması merakla beklenen Apple’ ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 için saat farkından dolayı yılbaşı gününü ilk kutlayan ülkelerden biri olan Avusturalya’ da cihaz satışa sunuldu. Apple’ ın satışa sunulan her yeni modelinde olduğu gibi iPhone 6′ nın da ilk sahibi Avusturalya’ lı çıkmış oldu.

iphone-6-gorsel

Avusturalya’ nın Perth şehrinde yaşamakta olan Jack ismindeki bir kişi ürüne ilk sahip olma adına App Store’ dan iPhone 6 cihazını aldıktan hemen sonra dışarıya çıkıp, o sevinçle kamera önünde açmak isterken heyecanına yenik düşerek cihazı bir anda yere düşürdü. Böylece ilk iPhone 6′ ya sahip olan kişi unvanının yanı sıra, iPhone 6′ yı ilk yere düşüren birisi olarak ta tarihe geçtiğini söyleyebiliriz. Bu yaşanan talihsizlik üzerine Jack, her ne kadar cihazda ciddi bir sorun olmadığını söylese de, tabi ki ufak tefek çiziklerden kurtulamadı.

Dünya üzerinde iPhone 6′ ya ilk sahip olan kişinin cihazı düşürme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.