iPhone 7 ile Birlikte Home Tuşu Değişiyor mu?

iPhone 7 ile Birlikte Home Tuşu Değişiyor mu?

iPhone 7 ile birlikte mevcut durumda olan Home tuşunun kalkacağı şuana kadar gelen sızıntılar arasında. Bakalım Apple, iPhone 7’ nin tasarımını radikal şekilde değiştirmenin yollarını ararken, Home tuşunu kaldıracak mı?

Lansmana sayılı günler kala halen ismi netlik kazanmayan Apple‘ ın yeni akıllı telefonları hakkında şimdiye kadar iPhone 7, iPhone 7 Plus üzerinde duruluyordu. Bu söylentilere iPhone 6 SE ile bir yenisi daha eklendi. Yine gelen söylentilerde iPhone 7 ile birlikte mevcut olan Home tuşunun kalkacağı bilgisine yer veriliyor. Apple, yeni akıllı telefonlarında fiziksel olarak basma hissiyatına sahip Home tuşu yerine, 3D Touch teknolojisini kullanan bir Home tuşuna yer vereceği söyleniyor.

Şuana kadar gelen sızıntılar, Apple’ ın 7 Eylül 2016 tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tasarım değişikliklerinin   yanı sıra yeni özellik ve performans ile alakalı yenilikleri tanıttıktan sonra netlik kazanacak.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.