iPhone-ozel-mesaj-olusturma

iPhone’ da Cevaplayamadığınız Çağrıya Özel Mesaj Oluşturma

Diyelim ki gün içerisinde telefonunuza bir çağrı geldi, gelen bu arama görüşmek istemediğiniz kişi tarafından olabilir yada yoğunluktan cevap veremeyebilirsiniz. Cevap verilemeyen aramalara otomatik olarak istediğim mesajı nasıl gönderebilirim diyorsanız. İşte cevabı.

iPhone’ da Cevaplayamadığınız Çağrıya Özel Mesaj Nasıl Oluşturulur?

Gün içerisinde gelen aramaya cevap veremediniz yada vermek istemediğiniz gibi durumlarda iPhone cihazlarında gelen çağrıyı mesaj ile reddetme özelliği bulunmakta. Karşı tarafa neden cevap veremediğinizi anlatmak için iPhone size özel mesaj oluşturma imkânı sunuyor. Peki gelen çağrıyı neden cevaplayamadığınızı karşı tarafa anlatabilmek için iPhone cihazlarında özel mesaj nasıl oluşturulur?

Özel mesaj oluşturabilmek için Ayarlar > Telefon > Mesajla Yanıtla yolu izlenilerek, cevapla menüsünü kullanabilirsiniz.

bilisimbilgi.com

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.