iPhone-Selfie-CamMe-Uygulamasi

iPhone’ da El Hareketiyle Selfie Nasıl Çekilir?

iOS (iPhone ve/veya iPad) cihaza sahip kullanıcılar, artık cihaza dokunmadan fotoğraf çekebilirsiniz. Telefon yada tabletin düğmesine dokunmadan sadece bir el hareketiyle 3 sn içerisinde selfie çekebilmenizi mümkün kılan uygulama CamMe.

Peki, CamMe Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  • Öncelikli olarak App Store‘ dan uygulamayı yükleyin ve ardından çalıştırın.
  • CamMe uygulaması hareketinizi algılıyor ve harekete karşılık olarak size yumruk işareti yapmanızı gösteriyor.
  • Daha sonra elinizi yumruk şeklinde sıktığınızda ise geri sayım başlıyor. 3 saniyelik geri sayımdan sonra ise kameranız Selfie fotoğrafınızı otomatik olarak çekiyor.

Selfie çekmek için cihazın düğmesine ulaşmakta zorluk yaşayan kullanıcılara faydalı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Malum düğmeye ulaşmakta yaşanan zorluk yüzünden kameranın hareket etmesi ve buna bağlı olarak ta istenen pozun yakalamaması kullanıcıları gerçekten rahatsız etmektedir. CamMe uygulaması ile artık bu sorunun üstesinden geleceksiniz.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.