iPhone’ da Fotoğraflar PDF’ e Nasıl Dönüştürülür?

iPhone’ da Fotoğraflar PDF’ e Nasıl Dönüştürülür?

Herhangi bir sorunla karşılaşılmadan fotoğraf alış verişinde bulunup, paylaşabileceğiniz iOS işletim sistemli “iPhoneiPad cihazlarda muhtemelen bir çoğumuz tarafından bilinen yada hiç bilinmeyen bir bilgiyi sizinle paylaşmak istedim. ” iPhone’ da yer alan fotoğrafları mı PDF’ e dönüştürebilir miyim? ” sorusuyla karşılaştım.  Gelin beraber bu soruya yanıt bulmaya çalışalım.

iPhone ve iPad’ te gizli olarak bulunan PDF dönüştürücüsü sayesinde artık fotoğraflarınız kolaylıkla PDF’ e dönüştürülebilecek. PDF olarak kaydedilmek istenilen fotoğrafları herhangi bir harici yazılıma gerek duyulmadan rahatlıkla halledebileceksiniz. Nasıl mı?

iPhone ve iPad’ te fotoğraflar PDF olarak nasıl kaydedilir?

  • Öncelikli olarak iPhone veya iPad’ te Fotoğraflar‘ a tıklayın
  • Ardından PDF’ e dönüştürmek istenilen fotoğrafı seçin (Not: Birden fazla fotoğraf PDF formatına dönüştürülmek istendiğinde sağ tarafta üst köşede yer alan Seç’ e dokunarak, fotoğrafları belirleyin)

iPhone-fotograflari-PDF-donusturme-1

  • Paylaşım butonuna dokunun
  • Daha sonra Paylaşım listesinden Yazdır seçimini tıklayın

iPhone-fotograflari-PDF-donusturme-2

  • Fotoğrafı PDF’ e dönüştürebilmek için fotoğraf önizlemesinde iki parmağınızla yayma (3D Touch) hareketini kullanmanız gerekmekte
  • Bu işlemlerin ardından fotoğraflarımızı PDF formatına dönüştürmüş bulunuyoruz

iPhone-fotograflari-PDF-donusturme-3

PDF formatına dönüştürülen fotoğrafları Dosyalar uygulamasına kaydedebileceğiniz gibi mail yada mesaj aracılığıyla da paylaşabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.