iPhone’ da Hücresel Veri Üzerinden Yapılan Güncelleme Nasıl Kapatılır?

iPhone’ da Hücresel Veri Üzerinden Yapılan Güncelleme Nasıl Kapatılır?

Artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan ve sürekli yanımızda taşıdığımız akıllı telefonlardan biri olan iPhone cihazı sahibiyseniz, birçok kişinin başına gelen ya da yaşamış olduğu hücresel veri üzerinden yapılan güncellemelerden sizde rahatsızlık duyuyorsanız, yapılması gereken işlemlerin detayını yazının devamında bulabilirsiniz.

iPhone cihazınızda Wi-Fi bağlantınız aktifken güncellemeleri başlattığınızı varsayalım, tabi ki bu esnada hücresel veri özelliği de açık siz sosyal ağlarda gezinmeye devam ederken, internet paketiniz üzerinden güncelleme işleminin devam ettiğini fark ettiniz. Bu durum karşısında yapılması gerekli olan işlemler şu şekildedir.

iPhone’ da Hücresel Veri Üzerinden Yapılan Güncelleme Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

  • Öncelikli olarak cihazımızdan Ayarlar menüsüne ve ardından iTunes ve App Store seçeneğine giriş yapın.
  • Karşımıza gelen ekranda alt tarafta aktif olarak yer alan Hücresel Veri’ yi Kullan seçeneğinin pasif hale getirilmesi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

bilisimbilgi.com

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.