Selfie’ ye iPhone’ un Farklı Penceresinden Bakma

Selfie’ ye iPhone’ un Farklı Penceresinden Bakma

Son zamanlarda popüler olan çılgınlık boyutuna ulaşan “Selfie” çekim üzerine iPhone cihazlarda kullanılabilecek olan birbirinden güzel selfie uygulamaları karşınızda.

selfie-anaekran

Selfie çekim esnasında sağlandığı imkanlar arasında siyah & beyaz görünüm ile fotoğraf efektleri oluşturmaktan, ekranın ikiye bölünmesiyle fotoğrafa eğlence ve yaratıcılık katmaktan, fotograf üzerine garip eklemeler ile farklı senaryolar oluşturmaktan tutunda zaman çizelgesi oluşturarak ilerleyen zaman diliminde kendinizdeki değişikliği fark etmenize yardımcı olacak. Kısacası sizlere, Selfie’ ye iPhone’ nun farklı penceresinden bakma imkanı sunacak.

Picr Uygulaması

Picr uygulamasının amacı size bir zaman çizelgesi hazırlamak. Yani buda demek oluyor ki, bu uygulama sayesinde her gün selfie çekmeyi size unutturmayacak. Seçiminizi günlük, haftalık, aylık olarak ve hatta dakikalık olarak özelliğin ayarlanması ile size hatırlatma da bulunacak bu sayede uzun bir süre sonra sizdeki değişikliği fark etmenize yardımcı olacak.

picr-uygulama

Resmi web sitesi üzerinden uygulama hakkında detaylı bilgiye ulaşıp, indirebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.