iPhone Modellerini 3D Karşılaştırın !

iPhone Modellerini 3D Karşılaştırın !

iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5S modellerinin boyutlarını daha iyi anlayabilme adına bir site 3D kıyaslama fırsatını sunmakta.

iphone6-3d-kiyasla

Herkes tarafından uzun süredir merak konusu olan Apple’ ın yeni nesil telefonu olan iPhone 6 modellerinin boyutları ve sunduğu teknik özellikleri bakımından teknoloji dünyasında ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz.

Her ne kadar boyutları belli olsa da cihazları ele almadan boyut hissini anlamanın güç olduğu söylenilebilir. Tam da bu konu üzerine iPhone6in3D sitesi tarafından iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5S modellerini üç boyutlu olarak kıyaslama fırsatı sunuyor. Üç boyutlu olarak karşılaştırma fırsatı sunan sade ve basit bir arayüz ile karşımıza çıkan iPhone6in3D sitesinde iPhone modellerini renklere göre tercih etme imkanı da sunuyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.