iPhone Telefon Rehberinde Kaç Kişinin Kayıtlı Olduğunu Öğrenme

iPhone Telefon Rehberinde Kaç Kişinin Kayıtlı Olduğunu Öğrenme

Gün içerisinde adeta elimizden düşürmediğimiz, tasarım çizgisi ile her zaman beğenileri üzerinde toplayan aynı zamanda iOS işletim sistemi ile de en güvenilir olduğunu söyleyebileceğimiz Apple‘ ın iPhone cihazlarında,  “telefon rehberinde toplamda kaç kişinin kayıtlı bulunduğunu hiç merak ettiniz mi?” muhtemelen herkes tarafından bilinen ama unutulan ya da hiç bilinmeyen bu konu hakkında bir ipucundan bahsetmek istiyorum.

Her ne kadar elzem bir konu olarak görünmese de, merak eden ve öğrenmek isteyen mutlaka olacaktır. Peki, bu bilgiyi kısayoldan nasıl öğrenebiliriz?

iPhone Telefon Rehberinde Kaç Kişinin Kayıtlı Olduğu Kısayoldan Nasıl Öğrenilebilir

  • Öncelikli olarak iPhone cihazından Kişiler menüsüne girin
  • Ardından Kişi listesinde sağ tarafta harf gruplarının en altında yer alan ” # ” karakterine bir defa dokunulduğunda listenin sonu karşınıza gelecek

iPhone-Telefon-Rehberinde-Kac-Kisi-Kayitli-1

  • iPhone telefon rehberinde toplamda kaç kişi olduğunu göreceksiniz

iPhone telefon rehberinde kaç kişinin kayıtlı olduğunu öğrenme konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.