İşte iPhone 6′ nın Final Tasarım Videosu !

Apple tarafından merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 için görsel sızıntılar artık yerini videolara bıraktığını söyleyebiliriz. Yayınlanan video da iPhone 6′ nın final tasarımını adeta gözler önüne seriyor.

iphone-6-final-konsept

Sonbahar aylarının yaklaşmasıyla merak edilen Apple’ ın yeni nesil cihazı iPhone 6′ ya dair sızıntılar ile söylentiler gelmeye devam ediyor. iPhone 6 için son gelen konsept videosu aslında bu zaman kadar yayınlanan çalışmaların tümünü içinde barındırdığını söyleyebiliriz. Doğal olarak Apple herhangi bir doğrulama da bulunmuyor, bu da bambaşka bir tasarımla karşımıza çıkacağından olabilir.

ConceptsiPhone tarafından yayınlanan sızıntı da, iPhone 6′ nın ince çerçevelere sahip olduğu ve telefon üzerinde yer alan siyah şerit çizgilerin gözden kaçmadığını da belirtelim.

ConceptsiPhone tarafından yayınlanan iPhone 6 konsept videosunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.