Kontrol Merkezine Yeni Özellikler Kazandıran iOS 10 Konsepti

Kontrol Merkezine Yeni Özellikler Kazandıran iOS 10 Konsepti

Apple‘ ın Eylül ayında iPhone 7 ile tanıtılması beklenen etkinlikte mobil işletim sistemi iOS 10 hakkındaki bilgiler şimdiden gelmeye başladı. Peki Eylül 2016′ da tanıtılacak olan iOS’ un yeni versiyonu iOS 10 işletim sistemi nasıl görünecek?

Apple’ ın Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni nesil akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kadar mobil işletim sistemi iOS 10′ da merakla bekleniyor.Yeni sistemin konsept videosunda özellikle Denetim Merkezi üzerinde hücresel verinin rahatlıkla kapatılıp açılabilmesi, bağlanılan kablosuz ağları görebilme, kısayolların rahatlıkla düzenlenebilir olması tabi ki kullanıcıların görmek istediği şeyler arasında olduğunu söyleyebilirim.

Peki Apple’ ın beklenilen yeni mobil işletim sistemi iOS 10‘ da Gelişmiş Kontrol Sistemi nasıl görünecek, işte iOS 10 konsept tasarım videosu

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.