Messenger’ ı Facebook Hesabı Olmadan Kullanın!

Messenger’ ı Facebook Hesabı Olmadan Kullanın!

Mobil ortamda kullanıcılar tarafından sık tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından biri olarak gösterilen Messenger, artık Facebook hesabı olmadan da kullanılabilecek.

messenger-uygulamasi

Bugüne kadar Facebook hesabı ile birlikte kullanılan, ek uygulama ve oyunlar ile daha eğlenceli hale gelen popüler mesajlaşma uygulaması Messenger’ a gelen önemli yenilik sayesinde artık Facebook hesabı olmadan da kullanılabilecek. Öncelikli olarak Amerika, Peru, Kanada ve Venezuela ülkelerinde devreye giren bu özellik, ilerleyen zamanlarda diğer ülkelerde de kullanıma sunulacak.

Uygulama kurulduktan sonra Messenger giriş ekranında ilk olarak “Facebook ile oturum aç” yer alacak, hemen altında yer alan “Facebook hesabınız yok mu” ifadesine tıkladığında ise telefon numarası ve şifre ile oturum açma ekranı karşımıza gelecek. Messenger’ a istenilen bilgiler girildikten sonra Facebook hesabı olmadan giriş olayını tamamlamış olacaksınız.

messenger-facebook-olmadan

Facebook hesabı olmayan ve Messenger’ ı kullanmak isteyen çok fazla kullanıcı olduğu düşünüldüğünde Facebook, sunduğu bu yeni özellik ile doğru bir adım atmış gibi görünüyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.