Önemli Olan Belge ve Notlar WhatsApp’ ta Nasıl Saklanabilir?

Önemli Olan Belge ve Notlar WhatsApp’ ta Nasıl Saklanabilir?

En çok tercih edilen, kullanıcılar arasında kesintisiz mesajlaşma ağı kuran Whatsapp’ ta, bilinmesi gereken çok sayıda ipucu ve püf noktalara sitede daha önceleri yer vermiştim. Bugünkü yazımızda ise önemli olan belge ve notlar WhatsApp’ ta nasıl saklanır, bu konu hakkında izlemeniz gereken aşamalara değineceğim.

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün gelişerek git gide popülerliğini arttıran WhatsApp‘ ta arkadaşlarımızla sesli yada görüntülü görüşmenin yanı sıra fotoğraf, GIF, video yada ses kaydı paylaşımlarında bulunabilmekteyiz. Bu paylaşımlar birebir yada grup üzerinden olabilmekte. Gün içerisinde yoğun bir şekilde kullandığımız WhatsApp’ ı kullanım amacımız her ne kadar arkadaşlarımızla yaptığımız paylaşımlar olsa da önemli olan belge ve notlarımızı bu uygulama üzerinde tutabilir, gerek duyulduğunda da kolayca erişim sağlayabiliriz. Sözü fazla uzatmadan yapılması gereken aşamalar neler onlara değinelim.

Önemli Olan Belge ve Notları WhatsApp’ ta Saklamak

  • Bu işlem için öncelikli olarak WhatsApp’ ta bir grup oluşturun ve bu gruba bir kişi ekleyin. Eklemiş olduğunuz kişiyi daha sonra gruptan çıkarın
  • İlgili kişiyi çıkardıktan sonra grupta yalnız siz kalmış olacaksınız, böylece bu alana yazılmış olunan mesajlara, eklenilen not ve dokümanlara yalnız siz erişebileceksiniz

onemli-olan-belge-ve-notlar-whatsapp-ta-nasil-saklanabilir-1

Önemli olan belge ve notları WhatsApp’ ta saklamak işte bu kadar kolay.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.