Prize Bağımlılığı Ortadan Kaldıran Kablosuz Şarj Aleti

Prize Bağımlılığı Ortadan Kaldıran Kablosuz Şarj Aleti

Akıllı telefon kullanıcılarının rahatsız olduğu noktalardan birisi de şarjın çabuk bitmesidir. Çevremize baktığımızda malum prizlerin yakınından ayrılamayan elinde şarj aleti ya da powerbank ile gezenlere rastlamak mümkün. Prize bağımlılığı ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilen kablosuz şarj aleti Stacked hakkındaki detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

kablosuz-sarj-stacked

Prize Bağımlılığı Ortadan Kaldıran Kablosuz Şarj Aleti

Kablo yapısının artık gelişen teknoloji ile hayatımızdaki önemini yavaş yavaş yitirdiğini söyleyebilirim. Prizlerden vazgeçemeyen kullanıcılar için geliştirilen kablosuz şarj teknolojisi olarak tanıtılan Stacked, akıllı telefon kullanıcılarının ilgisini çekeceğini söyleyebilirim.

İlk bakışta ürün her ne kadar powerbank mantığı ile çalışıyor olsa da herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan direkt üzerine yapışmaktadır. Modüler yapısı ile dikkatleri üzerinde toplayan Stacked, telefona takılması gereken özel kılıf, pil blokları ve pil bloklarını şarj edecek özel şarj aleti ile 3 ana yapıdan oluşmaktadır. Beş tane pil bloğuna kadar şarj imkânı sağlayan özel şarj aleti tıpkı kılıfta olduğu gibi mıknatıslı bir yapı ile karşımıza çıkıyor.

2750 mAh pil blokları kapasitesi ile şimdilik sadece iPhone 6, 6 Plus, 6S ve 6S Plus modellerinde uyumlu olan Stacked, 129 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcılar tarafından dikkat çekeceğe benziyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.