Quitbit Çakmak ile Sigarayı Bıraktıran Uygulama

Sigara alışkanlığı olan kişilerin bu alışkanlıktan kurtulmasına yönelik geliştirilmiş Quitbit çakmak elektronik bir yöntem ile konuya farklı açıdan bakıyor.

quitbit-cakmak

Sigarayı bırakmak isteyenler için geliştirilmiş olan Quitbit çakmak ile gün içerisinde kaçıncı sigarayı içtiğinizden tutunda, en son sigarayı ne kadar zaman önce içtiğinizin bilgisini ve ayrıca akıllı telefona bağlantı kurulması sayesinde ise sigara içmedeki alışkanlığınızın da bilgisini size sunabilmektedir.

Diğer çakmaklardan Quitbit’ i ayıran özellik olarak gaz ile çalışması yerine araçlarda bulunan çakmaklara benzer bir elektrik sistemi ile çalışmasıdır.

Azaltarak bırakmak isteyenler için gün içerisinde belirlenen bir hedef ve o hedefe ulaşmak için geliştirilmiş yardımcı bir araç.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.