Rehberdeki Kişinin İletişim Bilgileri WhatsApp Üzerinden Nasıl Gönderilir?

Rehberdeki Kişinin İletişim Bilgileri WhatsApp Üzerinden Nasıl Gönderilir?

Telefon rehberinizdeki kişilerin iletişim bilgileri sizden istendiğinde, bu bilgiyi rehbere bakıp telefonla görüşerek ya da mesaj yoluyla paylaşmaktayız. Ancak bu sırada yapılan büyük bir hata bulunmakta; “Telefon numarasını yanlış paylaşmak gibi“. Peki, iletişim bilgilerini paylaşmanın sorunsuz ve daha kolay bir yolu var mıdır?

Bugünkü konumuzda herkes tarafından tercih edilen ve kullanıcılar arasında kesintisiz mesajlaşma ağı kuran Whatsapp üzerinden rehberdeki kişinin iletişim bilgilerini kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde karşı tarafa nasıl gönderilebileceğinden bahsetmek istiyorum.

Rehberdeki Kişinin İletişim Bilgilerini WhatsApp Üzerinden Gönderme

  1. Öncelikli olarak WhatsApp uygulamasını açın
  2. Daha sonra sohbet penceresini açın
  3. Sol alt tarafta yer alan “+” simgesine tıklayın ve ardından açılan pencereden “Kişi” seçimine tıklayın
  4. Telefon rehberi karşınıza gelecektir. İletişim bilgisini paylaşmak istediğiniz kişiyi seçin ve Bitti‘ ye dokunun
  5. Gelen ekranda kişiye ait bilgilerle karşılaşacaksınız, burada Gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır

WhatsApp’ tan Gönderilen Kişinin İletişim Bilgileri Telefon Rehberine Nasıl Eklenir?

  1. Sohbet üzerinden gönderilen kişinin iletişim bilgisini eklemek için karşınıza yeni kişi yaratabileceğiniz ya da var olan kişi üzerinde ekleme yapabileceğiniz bir pencere karşınıza gelecek
  2. Bu bilgi sizde kayıtlı değilse “Yeni Kişi Yarat” butonuna dokunun, var olan bir kişi ise “Var Olan Kişiye Ekle” butonuna dokunmanız yeterli olacaktır

Rehberdeki kişinin iletişim bilgileri WhatsApp üzerinden nasıl gönderilir sorusunun çözümüne yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.