Rolls Royce’ un Araba Ambleminin Çalınmaması İçin Geliştirdiği Yöntem

Rolls Royce’ un Araba Ambleminin Çalınmaması İçin Geliştirdiği Yöntem

Müşteriler tarafından karşılaşılan ve sıklıkla şikayet konusu olan soruna yönelik Rolls Royce, akıllıca bir çözüm geliştirdi.

Sahip olmak istenilen yada sahip olunamayacak kadar lüx bir araba görüldüğünde bir takım kimseler sahip olmak bir tarafa bari amblemi olsun deyip araç üzerinde yer alan amblemi alabilmekteler. Sahip olmak istenilen yada sahip olunamayacak kadar lüx bir araba görüldüğünde bir takım kimseler, sahip olmak bir tarafa bari amblemi olsun deyip araç üzerinde yer alan amblemi alabilmekteler.

Tabi bu durum karşısında en çok sıkıntı yaşayan araç sahipleri olmaktadır. En çok karşılaşılan araç modelleri Mercedes ve Rolls Royce olduğunu söyleyebilirim. Soruna yönelik Rolls Royce mühendisleri, müşterilerini mutlu edecek akıllıca bir çözüm geliştirdiler.

 

ETİKETLER: ,
KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.