Samsung 2014 Akıllı Kumanda TV’ leri Kumanda Edecek

Samsung 2014 Akıllı Kumanda TV’ leri Kumanda Edecek

Samsung tarafından Smart Tv’ ler için yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan “2014 Akıllı Kumanda” ile TV’ leri kumanda edecek. Hareket algılaması özelliğinin geliştirilmiş olması ile de hareketlere daha hızlı odaklanıyor.

samsungkumanda

Kumandalardaki geleneksel yapı olan dikdörtgen tasarım yapısı, yerini Samsung’ un Smart Control diye adlandırılan “2014 Akıllı kumanda” ile bu görünüm, Samsung’ un ergonomik tasarım görünümü olarak adlandırdığı oval görünüş ile dizayn edilmiş.

Samsung’ un Akıllı Kumandası ile birlikte web sitelerinde gezinirken ve video içeriklerindeki gezinmeler daha hızlı, konforlu olarak “Sesli Etkileşim” sağlayan özellikte bu Akıllı Kumanda da bulunan özellikler arasında. Bu özellik ile kullanıcılar istedikleri içeriğe diledikleri zamanda sesli komut vererek erişim sağlamaları yeterli olacak.

2014 Akıllı Kumanda ile birlikte “Multi-Link Screen” özelliği sayesinde tek ekranda farklı içerikleri aynı anda izleme imkanı sunmakta ve aynı zamanda Futbol maçı esnasında görüntüyü en uygun hale “Futbol Modu” gibi farklı tuşları da içinde barındırmakta.

Sonuç olarak 2014 Akıllı Kumanda ile birlikte sanal klavyeyi daha hızlı ve daha konforlu kullanma imkanı sunuyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.