Samsung Bu Sefer Apple’ ı Tabletiyle Vuruyor !

Samsung Bu Sefer Apple’ ı Tabletiyle Vuruyor !

Reklam alanı bakımından rakipleri ile kıyaslandığında biraz daha fazla harcama yapan teknoloji devi Samsung, reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek yeni nesil tableti Galaxy Tab S modelini tüketicilerin beğenisine sundu.

TabS-iPadAir

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde satışa sunulan yeni nesil tableti Galaxy Tab S cihazına yönelik üstün özelliklerin vurgulandığı son reklam filminde Apple karşıtlığı gözler önüne seriliyor. Yayınlanan son reklamda bir elinde Galaxy Tab S diğer elinde ise iPad Air tablet modelleri ile New York sokaklarında dolaşan sunucu gezintiye çıkan kişilerle röportaj gerçekleştirerek tabletler arasında kıyaslama yapmaları isteniyor. İnsanlara genellikle “daha hafif, daha ince, daha şık” gibi ifadeler kullanılarak neredeyse Galaxy Tab S’ i tercih etmeleri vurgulanıyor.

Tabiki çekilen reklamın Samsung’ a yönelik olduğu düşünülürse herkes doğal olarak Galaxy Tab S tercih ediyor. Son olarak sunucu reklamı “Daha ince. Daha Parlak. Daha Hafif.” sloganı ile bitiriyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.