Samsung Bu Sefer Apple’ ı Tabletiyle Vuruyor !

Reklam alanı bakımından rakipleri ile kıyaslandığında biraz daha fazla harcama yapan teknoloji devi Samsung, reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek yeni nesil tableti Galaxy Tab S modelini tüketicilerin beğenisine sundu.

TabS-iPadAir

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde satışa sunulan yeni nesil tableti Galaxy Tab S cihazına yönelik üstün özelliklerin vurgulandığı son reklam filminde Apple karşıtlığı gözler önüne seriliyor. Yayınlanan son reklamda bir elinde Galaxy Tab S diğer elinde ise iPad Air tablet modelleri ile New York sokaklarında dolaşan sunucu gezintiye çıkan kişilerle röportaj gerçekleştirerek tabletler arasında kıyaslama yapmaları isteniyor. İnsanlara genellikle “daha hafif, daha ince, daha şık” gibi ifadeler kullanılarak neredeyse Galaxy Tab S’ i tercih etmeleri vurgulanıyor.

Tabiki çekilen reklamın Samsung’ a yönelik olduğu düşünülürse herkes doğal olarak Galaxy Tab S tercih ediyor. Son olarak sunucu reklamı “Daha ince. Daha Parlak. Daha Hafif.” sloganı ile bitiriyor.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.