Samsung Galaxy’ de Işıklı Bildirim Özelliğini Etkinleştirme

A+
A-
Samsung Galaxy’ de Işıklı Bildirim Özelliğini Etkinleştirme

Teknolojik anlamda büyük gelişim ve değişim gösteren kullanıcıların bütün isteklerine yanıt veren Samsung ‘ un akıllı telefon modellerinden Galaxy’ de bulunan ışıklı bildirim özelliği, cihaza bildirim geldiğinde veya alarm çaldığında kamera ışığının ya da ekranın yanıp sönmesini sağlamaktadır.

Işıklı bildirim özelliğini etkinleştirmek için aşağıda yer alan adımları izlemeniz ve beraberinde uygulamanız yeterli olacaktır. (Bu özellik model ve sürüme göre değişkenlik göstermektedir)

  • Öncelikli olarak ekranın sağ üst tarafından aşağıya doğru sürükleyerek, Ayarlar Android-Ayarlar öğesine dokunun
  • Erişilebilirlik sekmesi Android-Erisilebilirlik ve ardından Gelişmiş ayarlar sekmesine Android-Gelismis-Ayarlar dokunun
  • Işıklı bildirim sekmesine dokunun
  • Daha sonra bildirim geldiğinde yanıp sönmesini istediğiniz seçeneği aktif hale getirin

Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Samsung Galaxy’ de Işıklı Bildirim Özelliğini Etkinleştirme” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

Android’ de Varsayılan Arama Motorunu Değiştirme” haberini okumak için buraya tıklayın

Samsung Galaxy Cihazlarında Yer Alan Ekranı Kapalı Tut Özelliği” haberini okumak için buraya tıklayın

Samsung Akıllı Bekleme Özelliği Ne İşe Yaramakta?” haberini okumak için buraya tıklayın

Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.