Samsung Galaxy Note 4 Aynı Şekilde Büküldü !

Samsung Galaxy Note 4 Aynı Şekilde Büküldü !

Apple’ ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 Plus’ ı büken adam Lewis Hilsenteger, bükülüyor mu sorusunun cevabını bulmak adına bu seferde aynı testi Galaxy Note 4 üzerinde gerçekleştirdi.

Mobil teknoloji devlerinden Apple, yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6 Plus’ ı çıkarmasının ardından bu model üzerine belli bir oranda güç uygulandığında kolayca bükülebileceği gerçeği telefona sahip kullanıcılar tarafından dile getirilmişti. Bu konu üzerine Unbox Therapy Platformundan Lewis Hilsenteger iPhone 6 Plus’ a uyguladığı test sonucunda, bükülebilir olduğuna dair test videosunu yayımlamıştı.

Lewis Hilsenteger, iPhone 6 Plus’ ın ardından Samsung’ un büyük ekranlı olarak dikkat çeken Galaxy Note 4 üzerinde aynı şekilde uyguladığı testte, baskıya karşı koyamayarak hafifçe bükülmek zorunda kaldı. Bağımsız bir platform tarafından gerçekleştirilen test sonuçlarının, Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 4 üzerinde gerçekleştirilen bükülme testlerine bakılarak farklı bir sonuç ortaya çıkması akıllarda soru işaretlerine neden olduğu söylenilebilir.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.