Samsung, Galaxy S6 Edge Reklamı ile Apple’ ı Hedef Aldı

Samsung, Galaxy S6 Edge Reklamı ile Apple’ ı Hedef Aldı

Dünyada ve ülkemizde git gide popülerliğini artıran karşılaştırmalı reklamlara bir yenisi daha eklendi. Galaxy S6 Edge’ in kavisli ekran avantajlarının öne çıkarıldığı reklam filminde sağladığı faydalar üzerinde vurgulama da bulunan Samsung, iPhone 6′ yı ve yapamadıklarını adeta hedef alarak Apple’ a gönderme yaptı.

galaxy-s6-edge-iphone-6

Samsung neredeyse her çıkardığı yeni modelini tanıtmak için hazırlamış olduğu reklam filmlerinde, birçok kez Apple’ a gönderme de bulunduğu herkes tarafından bilinmekte. Samsung, bu defa hazırladığı yaklaşık 30′ ar saniyelik iki adet reklam filminde Galaxy S6 Edge bulunan, iPhone 6′ da bulunmayan özellikler üzerinde duruyor. Örneğin yakınlarınız tarafından arandığınızda ya da metin mesajları, mail, haber, hava durumu gibi bildirimler geldiğinde cihaz ters dursa dahi kavisli ekrana sahip olduğundan farklı renklerin yanıp sönmesi sayesinde rahat görebilme, kablosuz şarj ve geniş açılı fotograf çekme gibi özelliklerin vurgulandığı video da 6′ nın 6′ dan daha üstün olduğu son olarak vurgulanıyor.

Samsung, ilk reklamında Galaxy S6 Edge’ in ekran işlevselliği üzerinde duruyor, ikinci reklamında ise kablosuz şarj özelliğine ve geniş açılı ön kamerasına dikkat çekiyor.


KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.