Samsung, Şarj Kablosundan Apple’ ı Hedef Aldı

Samsung, Şarj Kablosundan Apple’ ı Hedef Aldı

Samsung ve iPhone akıllı telefon sahipleri, cihazlar arası yapılan karşılaştırmalardan dolayı çıkan ve bitmek bilmeyen gerilimlerine, Galaxy S6 modeli ile kablosuz şarj özelliğinin ön plana çıkarıldığı son reklam filmi ile de bir yenisini daha eklediği söylenilebilir.

samsung-kablosuz-sarj

Samsung çıkardığı her yeni modelini tanıtma adına hazırlamış olduğu reklam filmlerinde sürekli olarak Apple’ ı hedef aldığı herkes tarafından bilinmekte. Bu sefer Galaxy S6 modeli ile birlikte kablosuz şarj özelliğini kullanılarak fark yaratmaya çalışan Samsung, kablosuz şarjın hayatı ne kadar kolaylaştırdığı yönünde vurgu yapılmasının yanı sıra hayatı kablolara bağlı olarak geçiren iPhone kullanıcılarının da karşılaştıkları sorunları alaycı bir dille ele alıyor.

Kablosuz şarja imkan sağlayan bu cihaz üzerine telefonun konulduğunu varsayalım. Bakıldığında gerçekten avantajlı gibi gözükse de unutmayalım ki, telefona o an için gereksinim duyulduğunda cihazın üzerinden çektiğimiz de şarjı yarıda bırakacak. Bu açıdan bakıldığında kablolu şarj tamam sıkıntılı olabilir ama yine de bu kadar dışlanacak kadar değil.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.