Samsung’ un Hızlı Kamera Açma Özelliğini Kullanma

Samsung’ un Hızlı Kamera Açma Özelliğini Kullanma

Her ne kadar fotoğraf makinelerinin yerini tutmasalar da sağladığı kolaylıklar nedeniyle de elimizden düşürmediğimiz, nereye gidersek gidelim yanı başımızdan ayırmadığımız çağımızın vazgeçilmezlerinden biri olan akıllı telefonlar ile fotoğraf çekimi yapılmakta. Malum sosyal paylaşım sitelerinde telefon ile çekilen fotoğrafların paylaşımının artmasıyla beraber, kameraya da erişimin hızlı olması bir o kadar da kullanıcılar için önemli olmaktadır. Peki, Android işletim sistemine sahip Samsung telefonlarda, kameraya hızlı erişim en kısa yoldan nasıl sağlanır?

Samsung telefonlarda kameraya hızlı erişimi sağlayabilmek için;

Samsung’ un Hızlı Kamera Açma Özelliği Nasıl Kullanılır?

  • Öncelikli olarak Ayarlar ve daha sonra Gelişmiş Özellikler‘ e giriş yapın
  • Ardından karşınıza gelen Gelişmiş Özellikler penceresinden Kamerayı hızlı başlatma seçeneğinin hemen yan tarafında yer alan Pasif durumda olan anahtarı Aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır

Kamerayı hızlı başlatma özelliğini iptal etmek isterseniz de yine aynı adımları takip ederek, Aktif olan anahtarı Pasif durumuna getirmeniz yeterli olacaktır.

Samsung’ un hızlı kamera açma özelliğini kullanma konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlık olmuştur.

Samsung Akıllı Bekleme Özelliği Ne İşe Yaramakta?

Samsung Galaxy Cihazlarında Yer Alan Ekranı Kapalı Tut Özelliği

Android’ te Ekran Kapanma Süresi Nasıl Değiştirilir?

Samsung’ ta Arama Klavye Sesini Kapatma

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.