Seagate Wireless Plus ile Kablosuz Erişin

Seagate Wireless Plus ile Kablosuz Erişin

Dünyaca bilinen sabit disk ve depolama da çözümler üreten Seagate’ in yeni depolama cihazı Wireless Plus sayesinden internet ve kablo bağlantısı olmadan içeriğinizin keyfini rahatça çıkarabileceksiniz.

seagate-wireless-plus

Seagate’ in Wireless Plus cihazı aslında veri iletişimini kablosuz bir ortam da sağlamayı hedef almakta. Bu ürün ile örneğin notebook taki bir verinin backup ını almak istediğinizde usb ile bağlamanıza gerek olmadan direk kablosuz olarak alabileceksiniz. Kablosuz diyorum da tabi ki bir mesafe aralığı var genel olarak 15 mt. yakınına kadar olması veri aktarımı konusunda gerekli görülüyor.

Kısaca ürünün detaylarına bakacak olursak;

  • 500 GB, 1 TB ve 2 TB kapasiteleri mevcut
  • 20 milimetre kalınlığında ve 256 gr ağırlığında
  • 8 kullanıcı aynı anda bağlantı gerçekleştirebilmekte
  • iOS (iPad, iPhone, iPod Touch), Android, Kindle Fire ve Windows XP veya üzeri, Mac
  • USB 3.0 desteği (82 MB/s okuma esnasında, 81 MB/s veri transferi sırasında)

Wireless Plus cihazını kullanmak için illa fişe takılı olmasına gerek yok tabi ki, üzerinde bulunan batarya ile yaklaşık 10 saate kadar kullanma imkanı sağlamakta. Ayrıca bu sunduğu kapasite ile birçok  filmlerinizi, müziklerinizi depolayarak, tablet ile istediğiniz yerde kablosuz olarak cihaza bağlantı kurarak içeriği rahat kullanma imkanı bulacaksınız.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.