Sıradışı, Yeni Nesil Nargile !

Sıradışı, Yeni Nesil Nargile !

Geleneksel kullanılan bakır nargilenin yerini tutar mı bilinmez, ancak yakın zaman da piyasaya sıradışı görünümüyle göreceğimiz şüphesiz.

yeni-nesil-nargile-001

Eski Konsept otomobil tasarımcısı Italyan Christian Zanzotti’ nin elinden çıkan nargile tasarımı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Geleneksel tütün içme aracı olan nargileyi teknolojiyle buluşturan bu tasarım, konuya farkı bir görünüm kazandırıyor.

yeni-nesil-nargile-002

3D baskı gibi son teknolojik işlemlerle özel malzemeleri bir araya getiren 1001; radikal, sade ve zarif şeklinde nitelendiriliyor. Kullanılan eloksallanmış alüminyum, kristal şeffaf cam ve parlak pirinç malzemeleriyle minimal yapıda sıra dışı tasarıma imza atan Zanzotti, bazı parçalar için ise 3D yazıcıdan faydalandığını belirtiyor. Diğer taraftan dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin de nargile tasarımlarına sahip oldukları bilinirken, akıllara -yüzde 60 alüminyum, yüzde 20 paslanmaz çelik ve yüzde 10 oranında camdan oluşan- Porsche Design ekibi tarafından piyasaya sürülen PD Shisha geliyor. 1 Mayıs’ta 499 euro (yaklaşık 685 dolar) fiyatla satışa sunulacak ürün olarak karşımıza çıkacaktır.

Kaynak: siradisifikir 

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.