Swash ile Kıyafetleriniz Pırıl Pırıl

Swash ile Kıyafetleriniz Pırıl Pırıl

Acil bir yere yetişmeniz gerekiyor, giymek istediğiniz kıyafetiniz kırışık durumda mı? Artık Swash ile bu durum sorun olmayacak !

swash-cihazi

Gelişen teknoloji hatayı kolaylaştıran ürünleri de beraberinde getirmekte. Procter & Gamble ile Whirlpool firmaları tarafından geliştirilen Swash isimli cihaz, ütü gerektiren hassas kıyafetlerinizi 10 dakika gibi kısa zaman içerisinde pırıl pırıl hale getirme iddiası ile karşımıza çıkıyor. Cihaza bakıldığında ince görünümlü elbise dolabı izlenimi sunuyor aslında.

Swash sunduğu kolaylık sayesinde kırışık halde bulunan gece elbisesi, gömlek, pantolon veya takım elbisesi gibi kıyafetlerinizi, cihaz üzerinde bulunan aparatlara yerleştirilmesi ile beraber su kullanılmadan özel bir solüsyon ile birlikte ısı dağılımı ile gerçekleştiriyor. Cihaz, çamaşır makinesi veya kurutma özelliği sunmamakla beraber, her defasında tek kıyafete yer verdiğini belirtelim.

Son olarak 499 dolar fiyat etiketine sahip cihaz, ayrıca 12′ lik paket halinde sunulan özel solüsyonda 7 dolar fiyat ile satılmakta. Cihaz hakkında ayrıntılı bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz.

Swash cihazı hakkındaki görüntülerini aşağıdaki video da inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.