TOGG’ dan Yerli Otomobilin Yeteneklerini Gösteren Yeni Video!

A+
A-
TOGG’ dan Yerli Otomobilin Yeteneklerini Gösteren Yeni Video!

Türkiye’ nin Otomobili Girişim Grubu, herkes tarafından beğenilen yerli otomobilin yeteneklerini anlatan bir tanıtım videosu yayınladı.

Türkiye’ nin Otomobili, twitter hesabından yapılan paylaşımda; “Sizi dinleyen, sizinle bütünleşen, bu sayede hayatınızı kolaylaştıran yeni nesil akıllı bir mobilite cihazına dönüştürüyoruz.” bilgisinin yer aldığı videoda, Türkiye’ nin yerli olan otomobilindeki asistanın yeteneklerine yer veriliyor.

Paylaşılan videoda, sürücünün aracına bindiği andan itibaren asistanın, toplantı bilgisini hatırlatmasının yanında gidilmek istilen yer için yol tarifi ve buna ek olarak özel günler hakkında bilgi paylaşımında bulunabileceğinden bahsediliyor. Aynı zamanda evden çıkıldığında ışıkların ve cihaların kapatılması gibi işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilebileceği ve aracın şarj durumu hakkında bilgi paylaşımında bulunuluyor.

Sözü fazla uzatmadan Türkiye’ nin Otomobili Girişim Grubu tarafından paylaşılan video ile sizleri baş başa bırakalım.

ETİKETLER: ,
KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.