Türkiye’ de Samsung Galaxy S5′ in Çıkış Tarihi

Türkiye’ de Samsung Galaxy S5′ in Çıkış Tarihi

Türkiye’de Samsung Galaxy S5 için ön sipariş veren sınırlı sayıda kullanıcı 10 Nisan’da telefonlarına kavuşacak …

Samsung-GalaxyS5

Firmadan yapılan açıklamada “Türk tüketicileri ile insan odaklı inovasyon yaklaşımımızın son ürünü ve Galaxy serimizin yeni nesil üyesi Galaxy S5´i tanıştırmanın heyecanı içindeyiz” denildi.

Sağlıklı bir yaşam için geliştirilmiş fitness özelliklerine ek olarak; üst düzey güvenliğe ve kullanışlı tasarıma sahip Galaxy S5, aynı zamanda kamera performansı ve dış etkenlere dayanıklı yapısı ile de dikkat çekiyor.

Samsung Nisan’da Türkiye’ de bir lansman düzenleyerek S5′ i tanıtacak. Lansmana Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung da katılacak.

SAMSUNG ÖN SİPARİŞE AÇTI

Türkiye’ de Samsung’ un sitesinden ön sipariş formunu 26 Mart – 8 Nisan 2014 tarihleri arasında dolduranlar Galaxy S5′ e ilk sahip kişiler olacak. Sınırlı sayıdaki ön siparişte form dolduranlar 10 Nisan tarihinde seçtikleri mağazaya gidip S5′ i satın alabilecek. Ön sipariş veren kullanıcılar S5′ i alırken formu doldurduktan sonra kendilerine gelen aktivasyon kodunu gösterecekler.

Türk kullanıcılar 16 GB’ lık depolamaya sahip S5 için 2.199 TL ödeyecek. 32 GB dahili depolamalı sürümünün ise 2300 TL fiyat etiketi ile 20 Nisan tarihinde kullanıcıyla buluşması bekleniyor.

Kaynak: sıcakgundem

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.