Ücretsiz Site Tanıtımı “Reklamsınız” Kullanmanın Faydaları

Ücretsiz Site Tanıtımı “Reklamsınız” Kullanmanın Faydaları

Web sitesi ile uğraşan kişilerin önem verdiği durumlardan bir tanesi de tabi ki “imleme” konusudur. Bende bu konu üzerine kısa süre önce araştırmalar yaptım, bunun üzerine Reklamsınız sitesi ile karşılaştım, o an için müsait olmamakla beraber incelemek için sık kullandığım siteler arasına ekledim.

reklamsiniz-ucrersiz-tanıtım

Fırsat bulduğumda siteyi inceledim, incelemem ile beraber web sitem için imleme de faydalı olacağı kanaatine vardım. İçerisinde üyelik aşamasında farklı birçok kategoriyi barındırıyor. Sitenizi tanıtabileceğiniz, yorum alabilecek ve sizinde yorum yapabileceğiniz bir platform.

Reklamsınız’ a üye olmakla beraber başka sitelerden gelen yorumlar ile sitenizi geliştirebilir ve farklı bir konu da var ki bahsetmeden geçemeyeceğim. Web sitenizi tanıtmanın yanı sıra başka sitelerden sitenize gelen yorumlar ile sizinde başka sitelere yapmış olduğunuz yorumlar sonucunda puan toplayarak, ilerleyen aşama da biriken puanlarla forum tanıtımları yaptırabilmektesiniz.

Sözü fazla uzatmadan web sitesi ile uğraşanların önem verdiği nokta “imleme” ise oda reklamsiniz.com da mevcut.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. asoyun dedi ki:

    emeğinize sağlık teşekkürler

  2. pelin dedi ki:

    bu siteyi daha önce de duymuş ama kullanma fırsatı bulamamıştım. sayenizde hatırlayıp faydalanma şansı bulduk. teşekkürler.