Vine Güncellemesi iOS Platformuna Geldi !

Vine Güncellemesi iOS Platformuna Geldi !

Twitter tarafından 2013 yılı Ocak ayında ücretsiz olarak kullanıma sunulan servislerinden biri olan Vine uygulaması için iOS platformuna gelen güncelleme paketi ile kullanıcıların uzun süredir beklemiş olduğu özelliği nihayet hayata geçiriyor.

vine-ios-guncel

Vine uygulaması kullanılarak çekilen 6 saniyelik videoların paylaşılması için bu videoların tamamının uygulamanın kendi kamerasıyla çekilmesi gerekmekteydi. Artık iOS sürümüne gelen Vine güncellemesi ile telefon hafızasında bulunan videolara geçiş imkanı sağlayıp, yüklemeye olanak sağlamakta. Buda demek oluyor ki, videoyu Vine ile o anda çekebildiğimiz gibi uygulama dışında da videoların eklenebilmesine olanak sağlıyor.

Özellik bakımından bir takım iyileştirmeleri de beraberinde getiren Vine’ ın yeni özelliği sayesinde çekilen videolar üzerinde düzenleme yapmayı mümkün kılarak, videolar üzerinde bazı kısımları silebilir yada çoğaltabilirsiniz ve yapılan bu işlem sonrasında ön izleme kısmına tıklayarak videoyu taslak olarak izleyebilirsiniz. Eğer video üzerinde herhangi bir değişikliğe karar verirseniz tekrardan düzenleyebilirsiniz.

Şimdilik iOS uygulamasına gelen bu yeniliklerin kısa zamanda Google Play Store üzerinden Android cihazlara da gelmesi bekleniyor. Güncelleme ile ilgili hazırlanan videoyu aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.