Vodafone’ dan Eski iPhone Getir, Yeni iPhone 5S Götür !

Vodafone’ dan Eski iPhone Getir, Yeni iPhone 5S Götür !

Vodafone Türkiye tarafından geliştirilen, mobil iletişim olanaklarını herkes için kolay ve anlaşılır hale getirmeye devam ediyor.

iphone5s

Vodafone Türkiye ile Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu (ACAİP) kapsamı ile sunulan yeni bir hizmet ile çalışır durumdaki eski iPhone telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ ne getirenler, yepyeni iPhone 5S’ e Vodafone Red avantajlarıyla sahip oluyor.

Vodafone Red dünyası ile çalışır durumdaki eski iPhone 4 veya iPhone 4S akıllı telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ ne getiren aboneler için Vodafone Red avantajları sayesinde anında iPhone 5S’ e terfi fırsatı sunuluyor. Eski iPhone’ lar içinse anında KDV dahil 360 TL’ ye geri alınma fırsatı buluyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konu ile ilgili açıklaması;

“Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşümün lideri olma vizyonuyla mobil iletişimin imkanlarını abonelerimiz için kolaylaştıran teklifler sunuyoruz. Mobil iletişimin dinamizmini abonelerimize yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilmelerini kolaylaştırıyoruz. Yeni projemizle, eski iPhone’ larını yenisiyle değiştirmek isteyen abonelerimizin farklı kanallar aramalarına gerek bırakmıyoruz. Abonelerimiz eski iPhone’ larını anında Vodafone Red avantajlarıyla iPhone 5S ile değiştirebiliyor. Bu vesileyle teknolojiyi yakından takip etmek isteyen herkesi Vodafone Cep Merkezlerine davet ediyoruz.”

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.