Webrazzi, Sosyalmedya.co’ nun Tamamını Satın Aldı

Webrazzi, Sosyalmedya.co’ nun Tamamını Satın Aldı

Webrazzi tarafından sosyal medya haber yayınlarından Sosyalmedya.co’ nun kurucusu olan Fatih Güner ile görüşmelerin bir süre devam etmesi ve bugün atılan imzalar üzerine karara bağlandı. Anlaşma doğrultusunda Sosyalmedya.co’ nun tüm alan adları ve sosyal medya hesapları ile birlikte tamamen Webrazzi’ nin oldu.

webrazzi

Her iki şirket tarafından satın alma bedelinin nasıl gerçekleştiği hakkında karşılıklı alınan karar neticesinde açıklama yapılmadı. Fatih Güner ile Sosyalmedya.co çalışanları 1 Ağustos 2014 tarihiyle tamamlanacak olan tüm devir işlemlerinden sonra yönetim bütünüyle Webrazzi’ ye geçeceği açıklandı.

Webrazzi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama:

Webrazzi olarak sosyalmedya.co’ nun sahip olduğu kitleyi ve trafiği daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bunu yaparken de içerik tarafında bazı yeni açılımlara gideceğiz. İş modelleri konusunda da sahip olduğumuz tecrübe ile yeni modeller uygulamayı düşündüğümüz sosyalmedya.co’ nun önümüzdeki dönemlerde “sosyal medya” odaklı içerikte pozisyonunu daha geniş kitlelere yayarak, güçleneceğine inanıyoruz.”

Son olarak Fatih Güner kurucusu olduğu Sosyalmedya.co çalışanlarına ve okuyucularına teşekkür ederken, bundan sonraki dönemde Webrazzi’ ye de başarılar diledi. Fatih Güner’ in konu hakkındaki açıklamasının detayını buradan okuyabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.