WhatsApp’ ta Sesli Mesajları Gizlice Dinleyin!

WhatsApp’ ta Sesli Mesajları Gizlice Dinleyin!

Her geçen gün yenilenerek kullanıcılara yepyeni özellikler sunan WhatsApp‘ tan gelen sesli mesajları çevrenizde bulunan kişiler duymadan gizlice dinleyebilirsiniz. Tabi bunun için kulaklık kullanımına da ihtiyacınız yok!

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle SMS‘ lerin yerini alan ve dünyanın en popüler mesajlaşma platformu olan WhatsApp’ ta, sınırsız mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşmenin yanı sıra resim, video ve elbette sesli mesaj oluşturulup gönderilebilmekte. Ancak kalabalık bir ortamda ekranı gizlemek ne kadar zor olabiliyorsa, sesli gelen mesajları da açmak bir o kadar sorun olabiliyor. Peki, gelen sesli mesajları kimse duymadan nasıl dinleyebilirsiniz? Bu işlem aslında oldukça kolay..

WhatsApp’ tan Gelen Sesli Mesajları Gizlice Nasıl Dinleyebilirsiniz?

WhatsApp üzerinden gelmiş olan sesli mesajı gizlice dinleyebilmek için yapılması gerekli olan işlem yalnızca mesaj üzerinde bulunan Play tuşuna basmak ve hemen ardından da telefonu kulağınıza yaklaştırmak. (Telefon kulağınıza yaklaştığı anda WhatsApp, bu durumu algılayıp, sesi hoparlör ortamından değilde ahizeden vermeye başlayacak.)

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.