Windows 9′ un Başlat Menüsü Böyle Görüntülendi

Windows 9′ un Başlat Menüsü Böyle Görüntülendi

Microsoft’ un Windows 8.1 güncellemesine yetiştiremediği “Başlat Menüsü” nün Windows 9 işletim sistemi üzerinde nasıl göründüğü hakkında Winfuture.de sitesi tarafından sızdırılan ekran görüntüleriyle kullanıcıları nelerin beklediğini adeta gözler önüne seriliyor.

Windows-gorselleri

Windows 8 işletim sisteminin beraberinde getirdiği yeniliklerden biri olan “Metro Arayüzü” her ne kadar stabilite izlenimi veriyor olsa da kullanıcılar tarafından bir türlü benimsenemedi. Gelen bu yenilik çok tepkilere neden olmalı ki, Microsoft Windows 8.1 güncellemesinde bilindik “Başlat Menüsü” görünümünü geri getirme sinyallerini vermek durumunda kaldı. Tabi ki bu durum Windows 8.1 ‘ e yetişmeyince, umutlar Windows 9′ a kaldı.

Winfuture.de tarafından paylaşım sitelerinden Youtube’ a yüklenen bir video ile başlat menüsü kullanım haldeyken görüntüleniyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.