Windows 9′ un Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı !

Herkes tarafından merakla beklenen Microsoft’ un yeni işletim sistemi Windows 9′ un tanıtım tarihi netlik kazandı. 30 Eylül tarihinde düzenlenecek etkinlik için Microsoft, basın kuruluşlarına davetiyeleri göndermeye başladı.

Windows9-baslatmenu

Microsoft tarafından gönderilen davetiyelerde her ne kadar Windows 9 işletim sistemine ait net bir ifade yer almasa da, Windows’ un yeni sürümü hakkında konuşulacağına dair davetlilere katılım çağrısı yapılıyor. 30 Eylül etkinliğinde Windows 9′ un tanıtılacağına kesin gözü ile bakılıyor. Microsoft’ un bir önceki sürümü Windows 8 ile hayatımıza giren “Metro Arayüzü” bazı kullanıcılar tarafından benimsenmemişti. Tabi ki gelecek bu yeni sürüm ile en çok merak uyandıran yeniliklerin başında ise “Başlat Menüsü” nün geldiği söylenilebilir.

Kullanıcılar tarafından tercih edilen klasik başlat menüsü ile eleştirinin odak noktası olan metro arayüzünün birleştiren Microsoft, bahsedilen bu yapıyı Windows 9 sürümü ile kullanıma sunması bekleniyor. Bakalım bu etkinlik ile ilgili ne gibi sürprizler bizleri bekliyor olacak.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

“Windows 9′ un Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı !” için 2 cevap

  1. Avatar seyhan dedi ki:

    Microsoftun düzenleyeceği etkinlik için Apple, basın kuruluşlarına davetiyeleri göndermeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.