Yeni Nesil HTC One’ ın Detayları Belli Oldu

Yeni Nesil HTC One’ ın Detayları Belli Oldu

Gelecek nesil HTC one hakkında detay bilgiler ortaya çıktı. M8 kod adlı cihazın daha büyük ekran ve Android KitKat 4.4 sürümü ön yüklü şekilde geleceği iddia ediliyor.     
htconepromo13                    
HTC‘ nin Mart ayında duyurmayı planladığı yeni nesil HTC One‘ dan bazı detaylar ortaya çıktı. İlk kez Aralık ayında adı duyulan M8 kod adlı cihaz hakkında doğrudan bilgi sahibi bir kaynağa dayandırılan iddialar Bloomberg tarafından yayınlandı.

Habere göre yeni cihazın daha büyük ekrandaha güçlü bir işlemci ve Android 4.4 KitKat sürümü ile gelmesi bekleniyor.

htconepromo14

5 inç Ekran, Geliştirilmiş Kamera

Çift sensörlü bir kameraya sahip olacağı da öne sürülen cihazın bu sayede daha iyi netlik, daha fazla alan derinliği ve yüksek kaliteli fotoğraflar sunacağı belirtiliyor. Ekran büyüklüğünün en az 5 inç olacağı ifade edilirken, ilk nesil HTC One‘ın ödüllü tasarımına benzer bir çizginin yeni cihazı da şekillendireceği gelen bilgiler arasında. İddialara göre cihazın işlemcisi ise üst sınıf Snapdragon modellerinden biri olacak.

Orta Sınıfa Yolculuk

Umut olarak görülen HTC One‘ın piyasaya sürülmesinden sonra da mali durumu iyiye doğru gitmeyen HTC, üst sınıf akıllı telefon pazarında Apple – Samsung rekabeti arasında kalmamın yarattığı olumsuzluğa karşı yeni stratejiler geliştiriyor. Tayvanlı şirket bu nedenle orta ve alt sınıf akıllı telefon pazarına girmek istiyor.

Kaynak: Shiftdelete

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.