Youtube Ekolayzer Ayarı Nasıl Yapılır?

Youtube Ekolayzer Ayarı Nasıl Yapılır?

Web dünyasında çok önemli bir yere sahip olan video paylaşım sitesi Youtube’ ta müzik dinlerken ekolayzer ayarlaması yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

youtube-equlaizer

Video barındırma web sitesi olarak tasarlanan içeriğinde “dizi, film ve müzik videoları” nın yanı sıra “yemek tarifleri, sağlık ve eğitim videoları” gibi milyonlarca video bulabileceğimiz Youtube’ ta, Audio EQ eklentisi sayesinde ekolayzer ayarlarını dilediğiniz şekilde düzenleyerek kulağa daha hoş gelen bir müzik keyfi ortaya çıkarabileceksiniz.

Youtube Chrome Ekolayzer Ayarı Nasıl Yapılır?

  • Öncelikli olarak Audio EQ eklentisini buradan indirebilirsiniz.
  • Eklentiyi indirdikten sonra adres çubuğunun hemen sağında üç çubuğun yan yana olduğu Audio EQ işareti çıkmaktadır.
  • Chrome tarayıcı üzerinde Youtube sayfasını açın ve daha sonra herhangi bir müzik videosunu çalıştırın.
  • Ve ardından Audio EQ işaretini seçerek karşımıza gelen on özel çubuktan oluşan işaretleri aşağı-yukarı hareket ettirilmesi sonucunda ses ayarlarını dilediğiniz şekilde ayarlayabileceksiniz.

Bu özellik sayesinde müzik dinlerken ses kalitesine önem veren kullanıcılar, kendilerine özel ses düzenlemesi ile müzik dinleyebilecekler.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.