Apple Kullanıcıları İçin Büyük Haber

Apple tarafından iPhone 6 üzerinde yapmayı planladığı yepyeni teknoloji ile gündeme damgasını vurabilir.
 

iphone5s

 
Apple‘ ın iPhone 6 üzerindeki yapacağı teknoloji merak konusu iken, ortaya çıkan yeni bir bilgi telefon dünyasındaki dengeleri değiştirebilecek gibi gözüküyor.
 
Chip Online’ ın vermiş olduğu habere göre iPhone 6′ da çizilmelere karşı kendisini onaran, özel bir ekran kullanılmasını planlanıyor. Bu ekran ile telefonun ilk günkü gibi göz alıcı bir ekrana sahip olacak, bu sayede ise telefonun eskimesi zorlaşacak.
 
iPhone kullanıcılarının ise en büyük şikayet ettiği konulardan biri olan çizilen ekran, bu şekilde tarihe karışmış olacak gibi görünüyor.
 
Bu teknoloji iPhone haricinde, iPad ve iMac’ lerde de kullanılacak. Apple’ ın 27 Şubat tarihinde bu konu üzerinde bulunmuş olduğu patent başvurusunun yetişmeme ihtimali de bulunuyor, en kötü ihtimal ile bir sonraki iPhone ile karşımıza çıkabilir.
 

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.