Exxen’ de Üyelik Silme İşlemi

Exxen’ de Üyelik Silme İşlemi

Dizilerin ve çeşitli programların yer aldığı dijital platform olarak adlandırılan Exxen, 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı. Reklamlı abonelik ücreti aylık 9,99 TL, reklamsız abonelik ücreti 19,99 TL olarak sunulmakta.

Bu platformu beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler de bulunmaktadır. Ücretli üyeliğin yanı sıra 1 haftalık ücretsiz üyeliği de kullanıcılara sunmaktadır. Beğenmeyip iptal etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Eğer siz de servisi iptal etmeyi düşünüyorsanız, yazının devamına göz atabilirsiniz.

Exxen’ de Üyelik Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Kullanıcılar, öncelikli olarak video servisinin (Exxen) internet sayfasına girişi sağlayın
  • Daha sonra profilinize giriş yapın
  • Profil sayfasının sağ alt tarafında “Profilimi Sil” bağlantısına tıkladıktan sonra hesap otomatik siliniyor

Yapılan bu işlemin ardından doğal olarak izleme geçmişiniz, profile ait tüm listeler ve abonelik işlemi de otomatik olarak silinmiş olacaktır.

Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Exxen’ de Üyelik Silme İşlemi” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

Bu İçerikler de Size Faydalı Olabilir!

Netflix Hesabını Kullananları Nasıl Görebilirim?” haberini okumak için buraya tıklayın

Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.