İnceleme: Asus DSL-N12U Kablosuz Modem

İnceleme: Asus DSL-N12U Kablosuz Modem

Asus DSL-N12U 300 MBPS Fiber 3G-4G Destekli Kablosuz-N 4 Port Adsl2 + Modem  

asusdsln12uHızlı ve güvenli bir internet bağlantısına sahip olmak isteyenler için Asus DSL-N12U bu modemi tavsiyeler arasında.

802.11n teknolojisinde, teorik olarak 300 Mbps hızında kablosuz veri aktarımını destekleyen bir modemde sinyallerin evde veya ofisin tüm odalarında kolaylıkla ulaşabilmesi için iki adet antene gerek duyulmaktadır. Antenlerdeki yapı 5 dBi gücünde.

– Kullanıcılar tarafından kurulumu ve kullanımındaki kolaylıkla öne çıkan Asus DSL-N12U kullandığınız herhangi bir internet      tarayıcısı tarafından kolaylıkla yapılandırılabiliyor.

– USB arabirimi ile yazıcı ve taşınabilir disk gibi donanımları network yapısı üzerinden herkes tarafından erişilebilir.

– Güvenlik önlemleri olarak, kablosuz ağı kapatıp-açma için fiziksel bir anahtarının olması kullanıcılar için iyi düşünülmüş        bir özellik.

– Üzerinde 4 adet 10 / 100 Mbps’ lik ethernet arabirimi mevcut.

Ek olarak verilmesi gereken bilgiler arasında 3 yıl birebir değişim garantisi sunmaktadır.

ETİKETLER: , , , , , ,
KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.