Instagram’ da Benzer Profil Önerilenleri Nasıl Kapatılır?

Instagram’ da Benzer Profil Önerilenleri Nasıl Kapatılır?

Fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak karşımıza çıkan ve popülerliği gün geçtikçe artan Instagram‘ da hesaplarınız başkalarına ” benzer ” sebeplerle önerilebiliyor. Sosyal ağlardaki (Facebook, Twitter) arkadaşlarınız Instagram’ a geldiğinde yada beğendikleriniz benzer durumda ise önerilebiliyorsunuz. Peki, kullanım istatistiklerinize göre hesabınızla bağlantılı olarak sunulan Instagram arkadaşlık önerilenleri nasıl kapatılır?

Instagram’ da Önerilenler Nasıl Kapatılır?

  • Instagram arama geçmişinde yer alan mevcut önerilenleri silmek için, önerilerde bulunan kaldırmak istediğiniz hesaba uzunca basılı tutun
  • Karşınıza çıkan ” Gizlensin mi ? ” ekranında ” Gizle ” seçeneğine tıkladığınızda kayıtlı olan önerilenlerden kaldırmış olacaksınız
  • Bu şekilde kaldırmak istenilen diğer hesapları da önerilenler ekranından kaldırabilirsiniz

Instagram-Onerilenler-1

Instagram’ da benzer profil önerilenleri nasıl kapatılır sorusunun çözümüne yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.