İşte WhatsApp Kullanıcılarının Beklediği Özellik

İşte WhatsApp Kullanıcılarının Beklediği Özellik

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle SMS‘ lerin yerini alan ve herkes tarafından tercih edilen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ a yepyeni bir özellik geldi. Bu yenilik ile beraber artık kullanıcılar, sesli mesaj gönderirken parmağını ekrana basılı tutması gerekmeyecek.

WhatsApp üzerinden karşı tarafa sesli mesaj gönderilmek istendiğinde, parmağın mikrofon üzerinde kalması gerekmekteydi. Tabi uzun süreli sesli mesajlarda ekrana basılı tutmak herkes için tam bir işkenceydi. Yeni güncellemeyle beraber WhatsApp, kayıt modunu kilitleyecek bir özellik getirdi.

Gelen güncelleme ile beraber sesli mesaj göndermek için mikrofona belirli bir süre parmağınızla basıp, yukarı doğru sürüklediğiniz de sesli kayıt kilitlenecek ve siz gönder butonuna basana kadar kayıt yapmaya devam edecek.

BilisimBiLGi

Eğer mesajı göndermekten vazgeçerseniz de, Vazgeç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. WhatsApp, bu güncellemeyi şimdilik iOS platformu için yayınladı. Android tarafında ne zaman sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.