Mangalcıların İşini Kolaylaştıracak Ürün

Mangalcıların İşini Kolaylaştıracak Ürün

iGrill Mini için ev kullanıcılarına hitap eden ufak boyutuyla enteresan bir ürün olarak bahsedilebilir. Bu aletin ne işe yaradığı konusunda manyetik sıcaklık ölçebilen bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

igrill-mini

Örneğin et pişirmek istiyorsunuz, çevrenizdekilerin pişirme hususunda istekleri olmuştur muhakkak “etin dışı şu şekilde, içi bu şekilde pişsin” gibi. Bu ürün aslında yemek işini profesyonel olarak yapan veya böyle bir konuda uzmanlaşmak isteyen kişiler için bulunması gerekli olan ürünler arasında olacak.

igrill-mini-00

Mangal yapmaktan zevk alanlar için geliştirilmiş olan bu ürün etin ne kadar pişmesi gerektiğini ayarladıktan sonra, etin istenilen düzeye ulaştığında telefon üzerinden uyarı bilgisi ile haber veriyor. Ürünün nasıl kullanıldığı ve çalıştığından bahsedecek olursak, iOS cihazınız üzerinden App Store’ dan ücretsiz indireceğiniz uygulama ile iGrill Mini üzerinde bulunan probe ucu etin içerisine yerleştirilerek istenilen derece ayarlaması yapıldıktan sonra ayarlanacak alarm sistemi sayesinde pişirilmek istenen et istenilen düzeye geldiğinde 30-40 mt. alan içerisinde Bluetooth Smart teknolojisi kullanılarak sistem uyarı verecek.

Eti hazır olan mangal üzerine yerleştirdikten sonra içeride bir şeye bakmaya gidersiniz, telefonunuza bakarsınız veya gelen mesaja cevap yazma esnasında et ile ilgilenilmediğinden et yanacak boyuta ulaşabilir. Artık iGrill Mini cihazı sayesinde bu tarz sıkıntı ile karşılaşılmayacak diyebilir miyiz?

iGrill Mini cihazı ile ilgili aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.