Ne Olursa Olsun Garanti Kampanyası Uzatıldı

Ne Olursa Olsun Garanti Kampanyası Uzatıldı

Toshiba tarafından “No Matter What / Ne olursa Olsun Garanti” kampanyası geri dönerek 31 Mart tarihine kadar uzatıldı.

toshiba-res

 

Toshiba TNB A.Ş. tarafından Türkiye bulunan müşterilerin Toshiba ürünlerindeki memnuniyet ile TNB premium hizmetleri NMW ile beraber zenginleşiyor.

Toshiba’ nın Türkiye dahil olmak üzere 13 Avrupa ülkesinde de 2009 yılında uygulamış olduğu garanti hizmet kampanyası olan “No Matter What / Ne olursa Olsun Garanti” TNB A.Ş. “Premium Hizmetler” kapsamında yeniden başladı.

31 Aralık 2013‘te bitmesi beklenen kampanya müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 31 Mart 2014‘e kadar uzatıldı.

Garanti kapsamı doğrultusunda notebook veya tablet iniz herhangi bir nedenle düşürülme, çalınma, sıvı dökülmesi gibi durumlarla veya iki hafta içerisinde memnun kalmadığınız durumda bile Toshiba TNB A.Ş. bu paket ile garantide oluyor.

Garanti kapsamı

  • Cihazı satın alıp kullandıktan sonra, üründen tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebiliyor veya değiştirebiliyorsunuz.
  • Taşınabilir bilgisayarınız yada tabletiniz garanti süresi kapsamında kaza sonucu hasarlanırsa cihazınızı ücretsiz tamir ediyoruz.
  • Taşınabilir bilgisayarınız veya tabletiniz garanti süresi içinde çalınırsa, birebir aynı veya eşdeğer bir notebook ile değiştirebiliyorsunuz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.