Sony’ nin Çılgın Projesi: “Su Altında Mağaza”

Sony’ nin Çılgın Projesi: “Su Altında Mağaza”

Su geçirmezlik özelliğine sahip Xperia ailesi ile en önemli projelerden birisi haline gelen Sony, dünyada bir ilke imza atarak su altında mağaza açmaya hazırlanıyor.

sony-sualtı-magazasi

Dubai sahilinde Aralık ayı içerisinde Xperia Aquatech Store adındaki mağaza konsepti ile sıradışı fikirler sunan Sony, yeni açmayı planladığı mağazası ile ilgi odağı olacak gibi. Basın mensupları ve VIP müşterilerine özel düzenlenecek olan konsept için su altı mağazasına gitmek isteyenler, eğitimli dalgıçlar eşliğinde 4 metre derinliğin ardından mağazaya ulaşılabilecek. Gelen ziyaretçilerin Xperia Z3 Tablet, Xperia Z3 Compact telefonlarındaki su geçirmezlik özelliğinin bizzat su altında deneyimlenmesi sağlanacak. Tabi herkes tarafından merak edilen ortak nokta şüphesiz ki, su altı mağazasının nasıl olacağı? Su altında gelen konukları ne bekliyor olacağı? Ne yazık ki şuan için mağaza hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Yeni mağaza konsepti ile herkesin kafasında soru işaretleri bıraktıran Sony, müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaşatacağı kesin.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.