Sosyal İmleme ve Sağladığı Faydalar Nelerdir ?

Sosyal İmleme ve Sağladığı Faydalar Nelerdir ?

Sosyal imleme sistemi ile web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak istiyorsanız sosyal medyanın kapısını çalmanız gerekecektir. Bu sayede sitenin indeks hızı artırılarak, siteye gelen ziyaretçi sayısının artması sağlanır.

sosyalmedya-imleme

Sosyal imleme ile birlikte linkinizin Facebook, Twitter, Flickr gibi kaliteli sosyal ağlar üzerinde paylaşımının yapılarak, daha fazla ziyaretçi tarafından görülmesinin sağlanmasıdır. Web sitesinden paylaşılan bir link, sosyal medya üzerinden takip edilen kişi sayası ile paylaşılan yazıya gelen yorumlar arama motorları tarafından rahat ölçülebilen değerler olduğundan dolayı sosyal medya kullanımı site sahiplerine en verimli katkıyı sunmaktadır.

Sitenizi tanıtabileceğiniz, yorum alabilecek ve sizinde yorum yapabileceğiniz bir platform sunan sosyal imleme sitelerinden benimde takip ettiklerimi sizinle paylaşmak istedim.

Reklamsiniz.com

reklamsiniz

Urlekle.net

urlekle

Bedavasitetanitimi.org

bedavasitetanitimi

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hakan Uzun dedi ki:

  Verdiğiniz bilgi için teşekkürler, en kısa zaman da sitemi bahsetmiş olduğunuz site tanıtımı platformlarına ekleyeceğim.

  1. KILIC dedi ki:

   Umarım siteniz için faydalı bir paylaşım olmuştur.

 2. efe namoğlu dedi ki:

  merhabalar bana ait 4 site var ve bunları bende hem urlekle.net e hemde reklamsiniz.com a ekledim. gerçekten iki sitede işini başarılı bir şekilde yapıor.

  özellikle http://www.urlekle.net sitesi ne eklediğim sitenin profil kartına baktığımda hayatımda duymadığım analiz siteleri ve arama motorları sonuçlarında benim sitemin aratılıp çıktığını görünce zaten şok oldum. o siteyi gerçekten düşünerek yapmışlar ve her türlü araç gereç e ulaşmak mümkün.

  reklamsiniz.com ise imleme sitelerin başını çekiyor gerçekten bu site sahipleri bu işi bilerek yapıyorlar.

  helal olsun.

 3. deasing dedi ki:

  Merhaba,

  ositeler.com’u da listeye ekler misiniz?