Apple’ ın iOS 8 Beta 3 Sürümü Yayınlandı

Apple’ ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 8′ in daha kararlı olan Beta 3 sürümü yayınlandı.

ios8

Geliştiricilere yönelik olarak sunulan iOS 8′ in beta sürümü ilk olarak 2 Haziran tarihinde gelmişti, aradan birkaç hafta geçtikten sonra beta 2 sürümü yayınlandı. Yeni gelen iOS 8 Beta 3 sürümü birçok hatanın giderilmesiyle beraber daha kararlı olarak karşımıza çıkmakta.

ios8-beta3

Beta 1 ve Beta 2′ de yer alan hataların büyük bölümünün giderildiği iOS 8 Beta 3 yeni güncellemesini, cihazında iOS 8 Beta 2 sürümü kurulu ise Ayarlar > Genel > Yazılımı Güncelleme yolu izlenilerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Yayınlanmış olan iOS 8 Beta 3 sürümünün hedef kitlesi geliştiriciler olsa da merak eden kullanıcılarında ilgisini çekiyor. Henüz Apple’ ın güncelleme portalında yerini almayan Beta 3, OTA “over the air” sürüm yükseltmesi sonucu temini sağlanmaktadır.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.